پیگیری سفارشات
برای پیگیری سفارشات، کد سفارش خود را در قسمت زیر وارد نموده و دکمه جستجو را انتخاب نمائید:
کد سفارش:
 
کارمزدهای سایت جهت واردات کالا

کامزدهای سایت واردات ایران جهت واردات کالا به ایران به شرح زیر است:

مالیات کالا:

هنگام خرید یک کالا (به جز کالاهای فرهنگی و کالاهایی که مالیات آنها قبلا پرداخت شده باشد) از هر کشوری میبایست مالیات مربوطه را نیز پرداخت نمایید به عنوان مثال برای کشور انگلیس مبلغ مالیات 20% و برای کشور آمریکا مبلغ مالیات 15% میباشد. به عنوان مثال اگر کالایی را از کشور آمریکا با مبلغ 100 دلار خریداری میکنید مالیات آن معادل 15 دلار خواهد شد.

زمان خرید یک کالا با اعلام آن به ما، پس از بررسی به شما اعلام خواهد شد که آیا کالای فوق دارای مالیات میباشد یا خیر و اگر بله مبلغ آن چقدر است.

گمرکی:

علاوه بر گمرک ایران سایر کشور ها نیزدر بعضی موارد مبالغی را جهت ورود یک کالا به کشورشان از واردکننده دریافت میکنند. در حال حاظر کلیه ارتباطات ما از طریق کشور انگلیس انجام میشود. به این معنی که اگر مثلا کالایی را از کانادا برای کاربر تهیه کنیم آن کالا باید به انگلیس منتقل شده و سپس از آنجا به ایران ارسال شود. در بعضی موارد و برای یک سری کالاهای خاص مبالغی به عنوان هزینه گمرک ورودی در انگلیس دریافت میشود که با اعلام نوع کالا در ابتدا این مبالغ به شما اعلام خواهد شد.

هزینه گمرک ایران بسته به نوع کالا و پروفرم همراه متفاوت میباشد.

هزینه پستی:

هزینه های پستی بر اساس وزن و حجم کالا متفاوت میباشد. هزینه پستی زمان انتقال از یک سایت به آدرس ما با هزینه انتقال ما به صورت جداگانه محاسبه خواهند شد.
نکتهء بسیار مهم در این است که بعضی از بسته ها شامل بسته های حجمی میشوند. به عنوان مثال شما کتابی را سفارش میدهید که وزن آن در حدود 200 گرمی میباشد ولی کتاب فوق در یک جعبه بسته بندی شده است و حجم بسته به اندازه یک کارتن بزرگ میباشد. در این حالت این بسته شامل وضعیت حجمی میباشد. و هزینه حمل آن احتمالا بشتر از یک بستهء 200 گرمی خواهد بود.
جهت محاسبه هزینه انتقال به ایران به سایت www.dhl.com مراجعه نمایید و هزینه حمل یک بسته از انگلیس (لندن) را به تهران محاسبه نمایید.

کارمزد سایت واردات ایران:

سایت واردات ایران تنها 10% از قیمت کالا را به عنوان کارمزد دریافت خواهد نمود.